Разлика помеѓу преработките на „Малабо“

Додадени 14 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: mi:Malabo
с (Бот Брише: nap:Malabo (deleted))
с (r2.7.1) (Бот Додава: mi:Malabo)
[[be:Горад Малабо]]
[[be-x-old:Маляба]]
[[bg:Малабо]]
[[bo:མ་ལ་བོ།]]
[[bs:Malabo]]
[[br:Malabo]]
[[bg:Малабо]]
[[ca:Malabo]]
[[cs:Malabo]]
[[kw:Malabo]]
[[rw:Malabo]]
[[ky:Малабо]]
[[sw:Malabo]]
[[ht:Malabo]]
[[ky:Малабо]]
[[mrj:Малабо]]
[[la:Malabo]]
[[lmo:Malabo]]
[[hu:Malabo]]
[[mi:Malabo]]
[[mr:मलाबो]]
[[ms:Malabo]]
86.434

уредувања