Разлика помеѓу преработките на „Чикаго (филм)“

Додадени 4 бајти ,  пред 9 години
с
r2.5.2) (Бот Менува: ro:Chicago (film din 2002)
с (r2.7.1) (Бот Додава: lv:Čikāga (filma))
с (r2.5.2) (Бот Менува: ro:Chicago (film din 2002))
 
[[ar:شيكاغو (فيلم)]]
[[bs:Chicago (film)]]
[[bg:Чикаго (филм 2002)]]
[[bs:Chicago (film)]]
[[ca:Chicago (pel·lícula)]]
[[cs:Chicago (film)]]
[[pl:Chicago (film)]]
[[pt:Chicago (2002)]]
[[ro:Chicago (film din 2002)]]
[[ru:Чикаго (фильм, 2002)]]
[[sr:Чикаго (филм)]]
9.281

уредување