Разлика помеѓу преработките на „409“

Додаден 11 бајт ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: et:409
с (r2.6.5) (Бот Додава: kk:409 жыл)
с (r2.7.1) (Бот Додава: et:409)
[[be-x-old:409]]
[[bh:४०९]]
[[bg:409]]
[[bs:409]]
[[br:409]]
[[bg:409]]
[[ca:409]]
[[cv:409]]
[[da:409]]
[[de:409]]
[[et:409]]
[[el:409]]
[[en:409]]
86.434

уредувања