Разлика помеѓу преработките на „Недела“

Одземен 1 бајт ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: ne:आइतबार
с (r2.7.1) (Бот Менува: ilo:Dominggo)
с (r2.7.1) (Бот Менува: ne:आइतबार)
 
{{Денови од седмицата}}
[[nso:Sontaga]]
 
[[Категорија:Денови од седмицата]]
 
[[nl:Zondag]]
[[nds-nl:Zundag]]
[[ne:आइतवारआइतबार]]
[[ja:日曜日]]
[[nap:Dummeneca]]
[[sc:Domìniga]]
[[sco:Sunday]]
[[nso:Sontaga]]
[[sq:E diela]]
[[scn:Dumìnica]]
24.517

уредувања