Разлика помеѓу преработките на „Гватемала (град)“

с
r2.7.1) (Бот Менува: sr:Град Гватемала
с (r2.6.2) (Бот Додава: ie:Guatemala Cité)
с (r2.7.1) (Бот Менува: sr:Град Гватемала)
[[be:Горад Гватэмала]]
[[be-x-old:Гватэмала (горад)]]
[[bg:Гватемала (град)]]
[[bo:གུ་ཝེ་ཐི་མ་ལ་གྲོང་ཁྱེར།]]
[[bs:Guatemala City]]
[[br:Ciudad de Guatemala]]
[[bg:Гватемала (град)]]
[[ca:Ciutat de Guatemala]]
[[cs:Ciudad de Guatemala]]
[[sk:Guatemala (mesto)]]
[[sl:Ciudad Guatemala]]
[[sr:ГватемалаГрад (град)Гватемала]]
[[fi:Guatemala (kaupunki)]]
[[sv:Guatemala City]]
4.506

уредувања