Тувалу: Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: li:Tuvalu
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Бот Додава: su:Tuvalu)
с (r2.7.1) (Бот Додава: li:Tuvalu)
[[be-x-old:Тувалу]]
[[bcl:Tubalu]]
[[bg:Тувалу]]
[[bo:ཏུ་ཝ་ལུ།]]
[[bs:Tuvalu]]
[[br:Tuvalu]]
[[bg:Тувалу]]
[[ca:Tuvalu]]
[[ceb:Tuvalu]]
[[lt:Tuvalu]]
[[lij:Tuvalu]]
[[li:Tuvalu]]
[[lmo:Tuvalu]]
[[hu:Tuvalu]]
86.434

уредувања