Разлика помеѓу преработките на „478“

Додаден 11 бајт ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: et:478
с (r2.4.3) (Бот Додава: kk:478 жыл)
с (r2.7.1) (Бот Додава: et:478)
[[be-x-old:478]]
[[bh:४७८]]
[[bg:478]]
[[bs:478]]
[[br:478]]
[[bg:478]]
[[ca:478]]
[[cv:478]]
[[da:478]]
[[de:478]]
[[et:478]]
[[el:478]]
[[en:478]]
86.434

уредувања