Тамил Наду: Разлика помеѓу преработките

Додадени 35 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: as:তামিলনাডু
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: diq:Tamil Nadu)
с (r2.7.1) (Бот Додава: as:তামিলনাডু)
[[af:Tamil Nadu]]
[[ar:تاميل نادو]]
[[as:তামিলনাডু]]
[[bn:তামিলনাড়ু]]
[[zh-min-nan:Tamil Nadu]]
24.517

уредувања