Отвори го главното мени

Промени

Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
r2.5.1) (Бот Менува: lv:Frideriks Šopēns
[[mrj:Шопен, Фредерик]]
[[la:Fridericus Chopin]]
[[lv:FrederiksFrideriks Šopēns]]
[[lb:Frédéric Chopin]]
[[lt:Frederikas Šopenas]]
3.205

уредувања