Оклахома: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: ilo:Oklahoma
с (r2.7.1) (Бот Додава: roa-rup:Oklahoma)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ilo:Oklahoma)
[[bcl:Oklahoma]]
[[bi:Oklahoma]]
[[bg:Оклахома]]
[[bar:Oklahoma]]
[[bs:Oklahoma]]
[[br:Oklahoma]]
[[bg:Оклахома]]
[[ca:Oklahoma]]
[[cv:Оклахома]]
[[io:Oklahoma]]
[[ig:Oklahoma]]
[[ilo:Oklahoma]]
[[bpy:ওকলাহোমা]]
[[id:Oklahoma]]
24.517

уредувања