Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Геоморфологија“

с
r2.7.1) (Бот Додава: roa-tara:Category:Sceomorfologgije
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:Санат:Геоморфология)
с (r2.7.1) (Бот Додава: roa-tara:Category:Sceomorfologgije)
[[ms:Kategori:Geomorfologi]]
[[nl:Categorie:Geomorfologie]]
[[ja:カテゴリCategory:地形学]]
[[frr:Kategorie:Morfologii]]
[[nn:Kategori:Geomorfologi]]
[[fi:Luokka:Geomorfologia]]
[[sv:Kategori:Geomorfologi]]
[[roa-tara:Category:Sceomorfologgije]]
[[th:หมวดหมู่:ธรณีสัณฐานวิทยา]]
[[tr:Kategori:Jeomorfoloji]]
86.434

уредувања