Разлика помеѓу преработките на „Нишапур“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Менува: fi:Nešabur
с (r2.7.2) (Бот Додава: sh:Nišapur)
с (r2.6.4) (Бот Менува: fi:Nešabur)
[[ar:نيسابور]]
[[az:Nişapur]]
[[br:Nishapur]]
[[bg:Нишапур]]
[[br:Nishapur]]
[[ca:Nishapur]]
[[cs:Níšápúr]]
[[ckb:نەیشابوور]]
[[sh:Nišapur]]
[[fi:NeshaburNešabur]]
[[sv:Neyshabur]]
[[tg:Нишопур]]
126.849

уредувања