Разлика помеѓу преработките на „Франкфурт на Мајна“

с
r2.7.1) (Бот Менува: eu:Frankfurt am Main
с (r2.7.1) (Бот Менува: eu:Frankfurt am Main)
[[be:Горад Франкфурт-на-Майне]]
[[be-x-old:Франкфурт-на-Майне]]
[[bg:Франкфурт на Майн]]
[[bar:Frankfurt am Main]]
[[bs:Frankfurt am Main]]
[[br:Frankfurt am Main]]
[[bg:Франкфурт на Майн]]
[[ca:Frankfurt del Main]]
[[cv:Франкфурт]]
[[eo:Frankfurto ĉe Majno]]
[[ext:Frankfurt del Menu]]
[[eu:Frankfurt am Main]]
[[fa:فرانکفورت آم ماین]]
[[fo:Frankfurt am Main]]
24.517

уредувања