Разлика помеѓу преработките на „Меѓународен аеродром Скопје“

с
* [[Swissair]] од [[Edelweiss Air]] ([[Аеродром Цирих|Цирих]])
* [[Turkish Airlines]] ([[Аеродром Истанбул Ататурк|Истанбул Ататурк]])
* [[Wizz Air]] ([[Аеродром ВенедијаВенеција|ВенедијаВенеција]], Лондон Лутон)
* [[Pegasus Airlines]] (Истанбул Сабиха Гокчен, Измир)
 
721

уредување