Разлика помеѓу преработките на „Меѓународен аеродром Скопје“

с
с (r2.7.1) (Бот Додава: fr:Aéroport Alexandre le Grand de Skopje)
* [[Swissair]] од [[Edelweiss Air]] ([[Аеродром Цирих|Цирих]])
* [[Turkish Airlines]] ([[Аеродром Истанбул Ататурк|Истанбул Ататурк]])
* [[Wizz Air]] ([[Аеродром Венедија|Венедија]], Лондон Лутон)
* [[Pegasus Airlines]] (Истанбул Сабиха Гокчен, Измир)
 
== товар ==
721

уредување