Разлика помеѓу преработките на „Пријам“

Додадени 36 бајти ,  пред 9 години
с
Bot: Adding {{Ризница-врска|Priam}}
с (r2.6.4) (Бот Додава: ar, arz, be, bg, br, bs, ca, cs, cy, da, de, el, eo, es, fa, fi, fr, gl, he, hr, hu, id, is, it, ja, ko, la, lb, lt, nl, no, pl, pt, ro, ru, sh, simple, sk, sq, sr, sv, ta, tr, uk, zh)
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|Priam}})
 
{{Грчка митологија-никулец}}
{{Ризница-врска|Priam}}
 
[[Категорија:Грчка митологија]]
[[ar:بريام]]
[[be:Прыам]]
[[bg:Приам]]
[[bs:Prijam]]
[[br:Priam]]
[[bg:Приам]]
[[ca:Príam]]
[[cs:Priamos]]
457

уредувања