Разлика помеѓу преработките на „811“

Додаден 11 бајт ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: sh:811
с (r2.7.2) (Бот Додава: kk:811 жыл)
с (r2.7.1) (Бот Додава: sh:811)
[[be-x-old:811]]
[[bh:८११]]
[[bg:811]]
[[bs:811]]
[[br:811]]
[[bg:811]]
[[ca:811]]
[[cv:811]]
[[sl:811]]
[[sr:811]]
[[sh:811]]
[[su:811]]
[[fi:811]]
86.434

уредувања