Бастион: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 15 години
с
Бот Додаје: ast:Bastión
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додаје: it:Bastione)
с (Бот Додаје: ast:Bastión)
[[Категорија:Утврдување]]
 
[[ast:Bastión]]
[[cs:Bastion]]
[[da:Bastion]]
109.264

уредувања