Фил: Разлика помеѓу преработките

Одземени 22 бајти ,  пред 10 години
с
Навистина не можам да се сетам дека фил е слон... доколку е, фил има примарно друго значење
с (Бот пренасочување, проект RDx1. [tg] --> Слон)
 
с (Навистина не можам да се сетам дека фил е слон... доколку е, фил има примарно друго значење)
#redirect [[Слон]]