Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Zdravko“

→‎Наградени сте!: Димитър Влахов
(→‎Наградени сте!: нова порака (ВикиЉубов))
(→‎Наградени сте!: Димитър Влахов)
|style="vertical-align: middle; padding: 3px;" | Знак на почит кон придонесот за општо подобрување на содржините и збогатувањето на слободното знаење. [[User:Kiril Simeonovski|Kiril Simeonovski]] <small>([[User talk:Kiril Simeonovski|разговор]])</small> 23:09, 1 ноември 2011 (CET)
|}
 
== Димитър Влахов ==
 
Мархаба, аркадаш! Гледам дека се интересирааш од Влахов, исто како мене. Какво ще кажеш да поправим заедно статията тука за него. Гледам многу работи се скриени сеуште за таа контроверзна личност каj вазе. Създава му се ореол на голем мъченик, какъвто всъщност не е. Со поздрав! [[User:Jingiby|Jingiby]] <small>([[User talk:Jingiby|разговор]])</small> 13:24, 25 декември 2011 (CET)
3.684

уредувања