Разлика помеѓу преработките на „Камен од Розета“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: eu:Rosetta harria
с (r2.7.1) (Бот Менува: eu:Rosetta harria)
[[az:Rozetta daşı]]
[[be:Разецкі камень]]
[[bo:ལུའོ་སའེ་རྡོ་རིང་།]]
[[bg:Розетски камък]]
[[bo:ལུའོ་སའེ་རྡོ་རིང་།]]
[[ca:Pedra de Rosetta]]
[[cs:Rosettská deska]]
[[es:Piedra de Rosetta]]
[[eo:Rozeta ŝtono]]
[[eu:Rosetta Harriaharria]]
[[fa:سنگ رشید]]
[[fr:Pierre de Rosette]]
24.517

уредувања