Разлика помеѓу преработките на „ДНК полимераза“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: sv:DNA-polymeras
с (r2.7.1) (Бот Додава: th:DNA polymerase)
с (r2.7.1) (Бот Менува: sv:DNA-polymeras)
[[sl:DNK-polimeraza]]
[[sr:ДНК полимераза]]
[[sv:DnaDNA-polymeras]]
[[ta:டி. என். ஏ பாலிமரேசு]]
[[th:DNA polymerase]]
24.517

уредувања