Љубисав Иванов - Ѕинго: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
Љубисав Иванов -Ѕинго беше првиот претседател на [[Фудбалска Федерација на Македонија|Фудбалската Федерација на Македонија]] по осамостојувањето на Република Македонија.
 
 
{{Биог-никулец}}
{{Македонија-биог-никулец}}
 
[[Категорија:Македонски политичари]]