Емпедокле: Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: be:Эмпедокл
с (r2.7.1) (Бот Додава: ar, az, bg, bn, bo, bs, ca, cs, da, de, el, eo, es, et, eu, fa, fi, fr, gl, he, hi, hr, hu, hy, id, is, it, ja, ko, la, lt, nl, nn, no, pl, pms, ps, pt, ro, ru, scn, sh, simple, sk, sl, sq, sr, sv, tr, tt, uk, ur, zh)
с (r2.6.4) (Бот Додава: be:Эмпедокл)
[[az:Empedokl]]
[[bn:এম্পেদোক্লেস]]
[[be:Эмпедокл]]
[[bg:Емпедокъл]]
[[bo:ཨེམ་ཕི་ཌོལ་ཁི་ཟི།]]
127.176

уредувања