Јован Скилица: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: pt:João Skylitzes
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: ro:Ioan Skylitzes)
с (r2.7.1) (Бот Додава: pt:João Skylitzes)
[[no:Johannes Skylitzes]]
[[pl:Jan Skylitzes]]
[[pt:João Skylitzes]]
[[ro:Ioan Skylitzes]]
[[ru:Иоанн Скилица]]
34.422

уредувања