Разлика помеѓу преработките на „Скриеносеменици“

с
r2.5.4) (Бот Додава: map-bms:Tetanduran ngembang
с (Отстрането уредувањето на 77.28.200.194 (разговор), вратено на последната верзија на ZéroBot)
с (r2.5.4) (Бот Додава: map-bms:Tetanduran ngembang)
[[bn:সপুষ্পক উদ্ভিদ]]
[[zh-min-nan:Khui-hoe si̍t-bu̍t]]
[[map-bms:Tetanduran ngembang]]
[[ba:Ябыҡ орлоҡлолар]]
[[be:Кветкавыя]]
7.011

уредување