Разлика помеѓу преработките на „Радиојаглеродно датирање“

с
r2.7.1) (Бот Додава: la:Carbonii-14 methodum
с (r2.6.5) (Бот Додава: af:Radiokoolstof datering)
с (r2.7.1) (Бот Додава: la:Carbonii-14 methodum)
[[it:Metodo del carbonio-14]]
[[he:תיארוך פחמן-14]]
[[la:Carbonii-14 methodum]]
[[hu:Radiokarbonos kormeghatározás]]
[[ml:കാര്‍ബണ്‍ പഴക്കനിര്‍ണ്ണയം]]
34.422

уредувања