Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Фараони“

с
r2.6.4) (Бот Додава: oc:Categoria:Faraon
с (r2.7.1) (Бот Додава: be:Катэгорыя:Фараоны)
с (r2.6.4) (Бот Додава: oc:Categoria:Faraon)
[[bn:বিষয়শ্রেণী:ফারাও]]
[[be:Катэгорыя:Фараоны]]
[[br:Rummad:Faraoned]]
[[bg:Категория:Фараони]]
[[br:Rummad:Faraoned]]
[[ca:Categoria:Faraons]]
[[cs:Kategorie:Faraoni]]
[[ja:Category:ファラオ]]
[[nn:Kategori:Faraoar]]
[[oc:Categoria:Faraon]]
[[pl:Kategoria:Władcy starożytnego Egiptu]]
[[pt:Categoria:Faraós]]
58.155

уредувања