Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Еукариоти“

с
r2.6.4) (Бот Додава: oc:Categoria:Eucariòta
с (r2.7.1) (Бот Додава: bg:Категория:Еукариоти)
с (r2.6.4) (Бот Додава: oc:Categoria:Eucariòta)
[[be:Катэгорыя:Эўкарыёты]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Эўкарыёты]]
[[bg:Категория:Еукариоти]]
[[bar:Kategorie:Eukaryoten]]
[[bs:Kategorija:Eukarioti]]
[[bg:Категория:Еукариоти]]
[[ca:Categoria:Eucariotes]]
[[cs:Kategorie:Eukaryota]]
[[no:Kategori:Eukaryoter]]
[[nn:Kategori:Eukaryota]]
[[oc:Categoria:Eucariòta]]
[[pl:Kategoria:Eukarionty]]
[[pt:Categoria:Eucariontes]]
58.155

уредувања