Разлика помеѓу преработките на „Мона Лиза“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: bs:Mona Lisa
(Откажано уредување 2095960 од (62.162.216.15 | Разговор))
с (r2.7.1) (Бот Менува: bs:Mona Lisa)
[[be:Мона Ліза]]
[[be-x-old:Мона Ліза]]
[[bg:Мона Лиза]]
[[bo:མོ་ན་ལི་ས།]]
[[bs:Mona LizaLisa]]
[[br:Mona Lisa]]
[[bg:Мона Лиза]]
[[ca:La Gioconda]]
[[cs:Mona Lisa]]
24.517

уредувања