Категорија:Починати во 1354 година: Разлика помеѓу преработките

с
r2.6.4) (Бот Додава: oc:Categoria:Decès en 1354
с (r2.6.4) (Бот Додава: oc:Categoria:Decès en 1354)
[[lb:Kategorie:Gestuerwen 1354]]
[[new:पुचः:१३५४य् मदुगु]]
[[ja:カテゴリCategory:1354年没]]
[[no:Kategori:Dødsfall i 1354]]
[[oc:Categoria:Decès en 1354]]
[[pl:Kategoria:Zmarli w 1354]]
[[pt:Categoria:Mortos em 1354]]
58.155

уредувања