Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1365 година“

с
r2.6.4) (Бот Додава: oc:Categoria:Decès en 1365
с (r2.6.4) (Бот Додава: oc:Categoria:Decès en 1365)
[[la:Categoria:Mortui 1365]]
[[new:पुचः:१३६५य् मदुगु]]
[[ja:カテゴリCategory:1365年没]]
[[no:Kategori:Dødsfall i 1365]]
[[oc:Categoria:Decès en 1365]]
[[pl:Kategoria:Zmarli w 1365]]
[[pt:Categoria:Mortos em 1365]]
58.155

уредувања