Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1111 година“

с
r2.6.4) (Бот Додава: oc:Categoria:Decès en 1111
с (r2.6.4) (Бот Додава: oc:Categoria:Decès en 1111)
[[arz:تصنيف:وفيات 1111]]
[[new:पुचः:११११य् मदुगु]]
[[ja:カテゴリCategory:1111年没]]
[[no:Kategori:Dødsfall i 1111]]
[[nn:Kategori:Døde i 1111]]
[[oc:Categoria:Decès en 1111]]
[[pl:Kategoria:Zmarli w 1111]]
[[pt:Categoria:Mortos em 1111]]
58.155

уредувања