Категорија:Починати во 1009 година: Разлика помеѓу преработките

с
r2.6.4) (Бот Додава: oc:Categoria:Decès en 1009
с (r2.6.4) (Бот Додава: oc:Categoria:Decès en 1009)
[[mr:वर्ग:इ.स. १००९ मधील मृत्यू]]
[[new:पुचः:१००९य् मदुगु]]
[[ja:カテゴリCategory:1009年没]]
[[no:Kategori:Dødsfall i 1009]]
[[oc:Categoria:Decès en 1009]]
[[pl:Kategoria:Zmarli w 1009]]
[[pt:Categoria:Mortos em 1009]]
58.155

уредувања