Дискус: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 11 година
с
r2.7.2) (Бот Додава: ms:Discus (ikan)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: ar:ديسكس)
с (r2.7.2) (Бот Додава: ms:Discus (ikan))
[[lt:Diskai]]
[[hu:Diszkoszhalak]]
[[ms:Discus (ikan)]]
[[nl:Symphysodon]]
[[ja:ディスカス]]
5.636

уредувања