Среда: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: sn:Chitatu
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: diq:Çarşeme)
с (r2.6.4) (Бот Додава: sn:Chitatu)
[[cs:Středa]]
[[cbk-zam:Miercoles]]
[[sn:Chitatu]]
[[co:Marcuri]]
[[cy:Dydd Mercher]]
127.228

уредувања