Разлика помеѓу преработките на „9 јули“

Додаден 1 бајт ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: ilo:Hulio 9
с (r2.6.4) (Бот Додава: nso:July 9 Менува: kk:9 шілде)
с (r2.7.1) (Бот Менува: ilo:Hulio 9)
 
[[Категорија:Годишни денови|709]]
 
[[nso:July 9]]
 
[[af:9 Julie]]
[[io:9 di julio]]
[[ig:July 9]]
[[ilo:JulioHulio 9]]
[[bpy:জুলাই ৯]]
[[id:9 Juli]]
[[se:Suoidnemánu 9.]]
[[sco:9 Julie]]
[[nso:July 9]]
[[sq:9 Korrik]]
[[scn:9 di giugnettu]]
24.517

уредувања