Разлика помеѓу преработките на „Тера-“

Додадени 13 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: id:Tera-
с
с (r2.7.1) (Бот Додава: id:Tera-)
[[Категорија:SI префикси]]
 
[[br:Tera]]
[[bg:Тера-]]
[[br:Tera]]
[[ca:Tera]]
[[cs:Tera]]
[[ko:테라]]
[[hi:टेरा-]]
[[id:Tera-]]
[[it:Tera (prefisso)]]
[[he:תחיליות במערכת היחידות הבינלאומית#טרה]]
24.517

уредувања