Разлика помеѓу преработките на „Категорија:410“

Додадени 17 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: oc:Categoria:410
с (r2.6.4) (Бот Додава: sh:Kategorija:410)
с (r2.7.2) (Бот Додава: oc:Categoria:410)
[[ms:Kategori:410]]
[[new:पुचः:४१०]]
[[ja:カテゴリCategory:410年]]
[[no:Kategori:410]]
[[nn:Kategori:410]]
[[oc:Categoria:410]]
[[uz:Turkum:410]]
[[pt:Categoria:410]]
5.636

уредувања