Разлика помеѓу преработките на „6 јуни“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: ilo:Hunio 6
с (r2.7.2) (Бот Додава: ky:6-июнь Менува: kk:6 маусым)
с (r2.7.1) (Бот Менува: ilo:Hunio 6)
[[be-x-old:6 чэрвеня]]
[[bcl:Hunyo 6]]
[[bg:6 юни]]
[[bs:6. juni]]
[[br:6 Mezheven]]
[[bg:6 юни]]
[[ca:6 de juny]]
[[cv:Çĕртме, 6]]
[[io:6 di junio]]
[[ig:Önwa ishií 6]]
[[ilo:JunioHunio 6]]
[[bpy:জুন ৬]]
[[id:6 Juni]]
24.517

уредувања