Категорија:1232: Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: oc:Categoria:1232
с (r2.6.4) (Бот Додава: sh:Kategorija:1232)
с (r2.6.4) (Бот Додава: oc:Categoria:1232)
[[ms:Kategori:1232]]
[[new:पुचः:१२३२]]
[[ja:カテゴリCategory:1232年]]
[[no:Kategori:1232]]
[[nn:Kategori:1232]]
[[oc:Categoria:1232]]
[[uz:Turkum:1232]]
[[pt:Categoria:1232]]
58.155

уредувања