Евроазија: Разлика помеѓу преработките

Додадени 35 бајти ,  пред 10 години
с
r2.5.4) (Бот Додава: as:ইউৰেছিয়া
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: lb:Eurasien)
с (r2.5.4) (Бот Додава: as:ইউৰেছিয়া)
[[an:Eurasia]]
[[frp:Erasia]]
[[as:ইউৰেছিয়া]]
[[ast:Eurasia]]
[[az:Avrasiya]]
7.011

уредување