Разлика помеѓу преработките на „Иван Иванович Шишкин“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: fi:Ivan Šiškin
с (r2.7.1) (Бот Додава: fi:Ivan Shishkin)
с (r2.7.1) (Бот Менува: fi:Ivan Šiškin)
[[sk:Ivan Ivanovič Šiškin]]
[[sr:Иван Шишкин]]
[[fi:Ivan ShishkinŠiškin]]
[[uk:Шишкін Іван Іванович]]
[[zh:伊凡·伊凡諾維奇·希施金]]
24.517

уредувања