Разлика помеѓу преработките на „30 септември“

с
r2.7.2) (Бот Додава: ilo:Septiembre 30
с (r2.6.5) (Бот Менува: kk:30 қыркүйек)
с (r2.7.2) (Бот Додава: ilo:Septiembre 30)
 
[[Категорија:Годишни денови|930]]
 
[[xmf:30 ეკენია]]
 
[[af:30 September]]
[[io:30 di septembro]]
[[ig:September 30]]
[[ilo:Septiembre 30]]
[[bpy:সেপ্টেম্বর ৩০]]
[[id:30 September]]
[[ml:സെപ്റ്റംബര്‍ 30]]
[[mr:सप्टेंबर ३०]]
[[xmf:30 ეკენია]]
[[arz:30 سبتمبر]]
[[ms:30 September]]
[[ro:30 septembrie]]
[[qu:30 ñiqin tarpuy killapi]]
[[ru:30 сентября]]
[[rue:30. септембер]]
[[ru:30 сентября]]
[[sah:Балаҕан ыйын 30]]
[[se:Čakčamánu 30.]]
5.636

уредувања