Разлика помеѓу преработките на „Категорија:1887“

Додадени 33 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1887
с (r2.7.2) (Бот Додава: xmf:კატეგორია:1887)
с (r2.7.1) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1887)
[[be:Катэгорыя:1887]]
[[be-x-old:Катэгорыя:1887]]
[[bg:Категория:1887 година]]
[[bs:Kategorija:1887]]
[[br:Rummad:1887]]
[[bg:Категория:1887 година]]
[[ca:Categoria:1887]]
[[cs:Kategorie:1887]]
[[os:Категори:1887]]
[[is:Flokkur:1887]]
[[it:Categoria:Eventi del 1887]]
[[he:קטגוריה:1887]]
[[jv:Kategori:1887]]
24.517

уредувања