Li4kata

Членува од 1 октомври 2007
Додадени 18 бајти ,  пред 14 години
нема опис на уредувањето
{{Babel-2|bg|mk}}
'''Овоj корисник сака да биде [[Македонци|Чистокравен Македонец]] и би дал се за да биде такав. Но не зна как се влегнува во клубот.'''
1.398

уредувања