Разлика помеѓу преработките на „Мозаик“

Додадени 22 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: be:Мазаіка
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:Мозаика)
с (r2.7.1) (Бот Додава: be:Мазаіка)
 
[[ar:فسيفساء]]
[[be:Мазаіка]]
[[bg:Мозайка]]
[[bs:Mozaik]]
[[br:Marelladur (arz)]]
[[bg:Мозайка]]
[[ca:Mosaic]]
[[cs:Mozaika]]
86.434

уредувања