Разлика помеѓу преработките на „11 ноември“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.6.5) (Бот Менува: ilo:Nobiembre 11
с (r2.7.1) (Бот Додава: tn:11 Ngwanatsele)
с (r2.6.5) (Бот Менува: ilo:Nobiembre 11)
[[be-x-old:11 лістапада]]
[[bcl:Nobyembre 11]]
[[bg:11 ноември]]
[[bs:11. novembar]]
[[br:11 Du]]
[[bg:11 ноември]]
[[ca:11 de novembre]]
[[cv:Чӳк, 11]]
[[io:11 di novembro]]
[[ig:November 11]]
[[ilo:NoviembreNobiembre 11]]
[[bpy:নভেম্বর ১১]]
[[id:11 November]]
[[csb:11 lëstopadnika]]
[[kk:11 қараша]]
[[ky:11-Ноябрь (Жетинин айы)]]
[[sw:11 Novemba]]
[[kv:11 вӧльгым]]
[[ht:11 novanm]]
[[ku:11'ê sermawezê]]
[[ky:11-Ноябрь (Жетинин айы)]]
[[la:11 Novembris]]
[[lv:11. novembris]]
4.013

уредувања