Свастика: Разлика помеѓу преработките

Одземени 18 бајти ,  пред 15 години
с
Бот Мења: nl:Swastika (symbool)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додаје: eu, ka, simple Брише: hi Мења: ko, tr)
с (Бот Мења: nl:Swastika (symbool))
[[lt:Svastika]]
[[lv:Svastika]]
[[nl:Swastika (symbool)]]
[[nn:Svastika]]
[[no:Hakekors]]
[[ro:Svastică]]
[[ru:Свастика]]
[[ru-sib:Свастика]]
[[simple:Swastika]]
[[sl:Svastika]]
7.052

уредувања