Петок: Разлика помеѓу преработките

Додадени 12 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: diq:Yene
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2) (Бот Додава: ilo:Biernes; козметички промени)
с (r2.6.4) (Бот Додава: diq:Yene)
 
{{Денови од седмицата}}
[[nso:Labohlano]]
 
[[Категорија:Денови од седмицата]]
 
[[sc:Chenàbura]]
[[sco:Friday]]
[[nso:Labohlano]]
[[sq:E premtja]]
[[simple:Friday]]
[[yo:Ọjọ́ Ẹtì]]
[[zh-yue:星期五]]
[[diq:Yene]]
[[bat-smg:Pernīčė]]
[[zh:星期五]]
6.131

уредување